Sevgi ve ışıkla yazan kalemler...
AstroTalin
Talin AğdereTalin Ağdere

Yıldızlar konuştu...

29 Aralık 2013, Pazar - 11:53
 (özellikle yükselen burcunuzu da okuyun)

Haftanın telaşına girdik. Özellikle 30 Aralık Pazartesi günü, sabah saatleri öğlene kadar işlerinizi bir hızla bitirmeye gayret edin. Aynı gün ay 13.12 den itibaren boşluğa (ayın boşlukta olduğu zamanlar önemli işleri ilerletmek zordur, ayın açısız kalması önemli işleri ağırlaştırabilir, boşa vakit harcatabilir) girecek ve ertesi günü 31 Aralık akşam saat 20.02 ye kadar boşlukta kalacak. 1 Ocak 2014 de YENİ AY Oğlak burcunda gerçekleşecek. Yeni yıla, yeni ayla geleceğe umutla giriyoruz. Yeni aydan itibaren, girişimlerimizi, beklettiğimiz projelerimizi sağlam, akılcı hayata geçirebiliriz.  Hafta boyunca sürecek olan Marsın,  Merkür, Güneş ve Plüton’la kare (mücadeleci) açısını da dikkate almak gerekir.  İlişkilerimizde daha sabırlı, anlayışlı, olmak gerekiyor. Ufak bir kıvılcım, tartışmaya açıklık getirebilir.  Ayın da boşlukta olması oldukça zorlayıcı bırakacaktır. En iyisi,  bu Yeni Yılda hoşgörülü olmalı ve pozitif şeylere yönelmeliyiz.  Koca bir yılı geride bıraktık, biraz mutlu biraz hüzünlü.  Yeni yıla, iyi niyetlerle girelim.  MUTLU YILLAR…

Ateş + Öncü
KOÇ: (21 MART - 20 NİSAN) –  Yeni yıla, Oğlak’taki yeni ayla giriyorsunuz. Toplumun önünde gözle görünür değişikliklerin gerçekleştiği bir döneme damga vurdunuz. Kariyere yönelik çalışmalarınızla fark edileceksiniz. Zorlanarak buraya kadar gelmeyi başardınız. Mücadele kişiyi motive eder, büyütür. Başkalarının ilgisini çekerek, başarılı bir şekilde ilerlemek için yolunuz açıldı. İkili ilişkilerde gereken önemi verdiğinizde,  hedefinize yönelik güçlü ilerlemeler kaydedebilir, başkalarının takdirini toplayabilirsiniz.

Toprak + Sabit
BOĞA: (21 NİSAN – 20 MAYIS)  -  Seyahatler, sergiler, fuarlar, eğitim çalışmaları, kanunlar gündeminizde.  Yeni yıla, farklı bir çevreyle gireceksiniz. Yurt dışından,  misafirlerle bir arada olabilir, keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Çeşitli yönlerde ufkunuzu genişletme zamanıdır. Alışılmış çevreden tamamen farklı değişik kültürlere yapılacak yolculuklar yaşamınıza renk katabilir. Bu dönem kendinizi dışarıya açarak, hobisel ve düşüncel aktivitelere ağırlık vererek geliştirebilirsiniz.

Hava + Değişken
İKİZLER: (21 MAYIS - 21 HAZİRAN) –  Hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Bundan sonra hiçbir şey aynı olmayabilir. Ruhsal olarak ta yenilenme zamanı. Sağlam temeller atmak, hayat ortağınızla birlikte aldığınız kararlar onun desteği sizin için çok önemli. Duygusal yönden hissetikleriniz, çok şeyler ifade ediyor. Geleceğe dönük sağlam yatırımlar yapmak, mülk sahibi olmak, her şeyi garantiye almak adına yapılan yenilikler, sizi ileriye dönük aydınlık kılmaya yöneltiyor.

Su + Öncü
YENGEÇ: (22 HAZİRAN - 22 TEMMUZ) –  Yeni yıla, eşinizle yakın arkadaşlarınızla, hayat ortağınızla birlikte giriyorsunuz. Anlaşmalar, ortaklıkların çok önemli olduğu bir dönem. Yeni ayda evlilik teklifi, iş anlaşmaları karşıdan aldığınız yardım,  destekler sizi de rahatlatacak. Başkalarıyla birlikte hareket etmek, yükünüzü hafifletecek. Eşinize destek olmak, ortak kararlar almak sizi bir adım ileriye götürebilir. İhtiyaçlarınızı, eksik yönlerinizi keşfederek, hayatınıza yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.

Ateş + Sabit
ASLAN: (23 TEMMUZ - 23 AĞUSTOS) – Sağlıkta yenilenme! Yeni yıla sağlık koşullarını düzenleyerek giriyorsunuz. Gün boyu beraber olduğunuz kişiler, arkadaşlarla birlikteliğiniz artıyor. Yeni diyet, programları, kontroller tamamlanmakta. Gardırobunuzu yenilemek, yeni kıyafetler almak içinde harekete geçmenin tam zamanı. Karşılaştığınız iş teklifleri, hayatınıza yeni bir form vermek düzenli kılmak adına bir fırsat.  Bu dönem plancı hareket etmek, her şeyi düzenlemek,  ileriye dönük iş anlaşmalarında sizi başarıya götürebilir.

Toprak + Değişken
BAŞAK: (24 AĞUSTOS - 23 EYLÜL) – AŞK hayatınız oldukça hareketli. Yeni yıla sevdiklerinizle birlikte eğlenerek giriyorsunuz. Kısa tatiller, keyifler, yaratıcı faaliyetler sizin için önemini arttırmış. Zamanınızı, hayatın eğlence veren yönlerine harcamak
mümkün. Çocuklarınızın, güzel günlerini görmekte sizi mutlu ediyor. Sanatsal çalışmalarınızda, yurt dışı bağlantılı konulara hazırlık süreci içinde olabilirsiniz. Artistik faaliyetlerinde, internet çalışmalarında başarılı çalışmalarınız sürüyor. Finansal konularda risk almamaya gayret edin.

Hava + Öncü
TERAZİ: (24 EYLÜL - 23 EKİM) –  Aile hayatını ön plana aldığınız günler. Önemli konuların ön planda olduğu dönemler.  Bir dönemi bitirip, yeni bir sayfanın açıldığı günlere atım atacaksınız. Yabancılar ya da yurt dışından gelen misafirlerle birlikte olmak, yeni kararlar almak hayat akışınızı değiştirebilir. Mal, mülk yatırım yapmak, miras konuları, toprağa ait durumlar çok yoğunlaşmış. Bundan sonraki yeni dönemlerinizde, ebeveyn ve kardeşlerle birlikte alacağınız kararlar önemini arttırıyor.

Su + Sabit
AKREP: (24 EKİM – 22 KASIM) –  Yeni yılda akrabalar, yakın çevre ile ilişkiler güçlendiriliyor. Sevdiğiniz kişilerin birliktelikleri sizi sevindiriyor. Yeni projelere, güzel tasarımlara adım atılmakta. Yeni anlaşmalar, görüşmelerin sonucunda, hayatınızı yapılandırmak adına destek alabileceksiniz. Eğitimdeki yeni proje çalışmalarınız, iş hayatınız için faydalı olabilir. Güçlü bağlantılar kurarak, iletişim içinde olmak, akıllıca işler yapılması için sonuçlar getirebilir. Yeni yılda, enerjinizi düşürmemeye, sağlığınızı da zorlamamaya dikkat etmelisiniz.

Ateş + Değişken
YAY: (23 KASIM - 21 ARALIK) –  Yeni yılda ANLAŞMALAR!  Finansal konulardaki hareketlilik dikkat çekiyor. Para kazançlarınız sizi sevindiriyor. Venüs retrosu size düzenli bir para akışı sağlamış. Tabii ki harcamalar da bitmiyor.  İhtiyacınız olan süs eşyaları, mecburi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceksiniz. Bu dönem yapılan görüşmeler, tanıştığınız kişiler ile geleceğe dönük sağlam planlar yapılabilir. Güven telkin eden, işbirlikleri iş hayatınızda bir adım ileriye götürebilir.

Toprak + Öncü
OĞLAK: (22 ARALIK - 20 OCAK)-  Burcunuzda gerçekleşen YENİ AY la hayatınızı yeniden yapılandıracaksınız. Uzun zamandır beklettiğiniz projelere bu dönemden itibaren başlayabilir, kendinize vakit ayırabilirsiniz. Dış görüntünüze, gezmeye diyet programınıza, saç bakımına, spora ağırlık verebilir, kendinizle ilgili alışverişlere çıkabilirsiniz. Aşk hayatınızla da olumlu gelişmeler kaydedilebilir. Bir süredir beklediğiniz kişiden haber alabilirsiniz. Bu dönem, bebek, hamilelik, çocuklarınızla ilgili konulara da vakit ayırabileceksiniz. Sanatsal faaliyetler aktifleşiyor, güveniniz yerine geliyor.

Hava + Sabit
KOVA: (21 OCAK - 19 ŞUBAT) – Uzun zamandır, ne olacak diye merak ettiğiniz bir konuya açıklık geliyor. Kapalı kutular açılıyor. Birçok kişinin hizmet temaları, sizi kendinizle baş başa olamamanız için zorlasa da, yine de kendinizle barışık, huzuru yakalamış, işlerinize devam etmektesiniz. Aşk hayatınız, çocuklarınız, hobisel faaliyetler, eve ait konular fazlaca meşgul etmekte. Çalışmalarınıza hız katıp planlar yapın huzuru, iç dünyanıza çekilerek arayın. Meditasyon, dua etmek yoga ve çeşitli yardımlar yapmak size çok şey kazandıracak.

Su + Değişken
BALIK: (20 ŞUBAT - 20 MART) –  Sosyal ortamlar içinde aktifleşiyorsunuz. Dostlar, arkadaşlar grup faaliyetleri içinde eğlence tertip edebilir, yakın çevrenizin de aktif olduğu keyifli bir gün geçirebilirsiniz.  Bu dönemde tanışacağınız kişilerle geleceğe dönük yardımlar alabilir, fayda sağlayabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınızı sağlamlaştırabilir, hayata daha umutla bakabilirsiniz. Büyük organizasyonların içinde olmak size güven telkin edecek. Amaçlara belirlenen hedeflere ulaşmak için hevesiniz artacak, birlikten kuvvet doğduğunu fark edeceksiniz.