Sevgi ve ışıkla yazan kalemler...
AstroTalin
Talin AğdereTalin Ağdere

Yeni ayı beklemelisiniz...

08 Şubat 2015, Pazar - 14:40
11 Şubat saat 16:58 den itibaren Merkür retrodan çıkıyor. Belki kolay ilerleyemediniz ya da bir takım sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu tarihten sonraki günlerde, yaklaşık 3-4 haftadır yoğunlaştığınız işlerinizle ilgili daha rahat hareket edebilirsiniz. Merkür Kova'da güçlü olduğundan, iletişimle ilgili konularda, sosyal organizasyonlarda, toplumsal konularda, etkinliklerde çok daha yapıcı olabilir, bu güne kadar gelen fırsatlardan daha rahat faydalanabilirsiniz. Teknik, bilimsel konular, iş hayatınız, eğitimde daha başarılı olabilir, önünüzdeki engeller bir takım gecikmeler ortadan kalkabilir. Sağlıklı iyi haftalar diliyorum, sevgiyle kalın....(dileyen yazımı paylaşabilir)
Koç: 11Şubat'ta Merkürün retrodan çıkması ile, arkadaşlıklar, dostluklar, grup etkinliklerinde, toplantılarda bir takım anlaşmazlıklar ya da karışıklık ortadan kalkabilir. Teknoloji, bilişim yönünden de hızlanıyorsunuz. İş hayatı ile ilgili geleceği hedefleyen konularda otoriteler, babanızdan bir takım güçlü kişilerden destek alabilirsiniz.
Boğa: 11Şubat'ta merkürün retrodan çıkması ile, kariyerde, iş hayatında kendinizi doğru bir şekilde ifade etme, gösterebilme imkanınız artıyor. Yapılacak bir takım toplantılar başarılı geçebilir. Finansal getirileri de olabilir. Yaklaşık bir süredir devam eden imkanları şimdilerde daha akıllıca değerlendirebilirsiniz.
İkizler: 11Şubat'ta Merkürün retrodan çıkması ile, özellikle uzaklarla ilgili konular, seyahatlerde olası sıkıntılar yada aksiliklerin de ortadan kalkması mümkün. Bir süredir görmediğiniz ailenizden kişilerle görüşebilirsiniz, yurt dışından gelen gidenler olabilir. Eğitim hayatından bir süredir uzak kaldıysanız artık daha çok adaptasyon mümkün. Başarılarınız artıyor.
Yengeç: Borç-alacak meselesinde sorunlar yaşanmış olabilir. Ortaklı paylaşımlar, eşiniz veya ortağınızla alacağınız kararlarda sıkıntılı bir dönemden geçmiş olabilirsiniz. Devlet bağlantılı konularda aksilikler yaşanması mümkün olsa da artık 11Şubat'ta Merkürün retrodan çıkması ile, bu tarihlerden sonra daha akıllıca kararlar alabilirsiniz.
Aslan: 11Şubat'ta Merkürün retrodan çıkması ile, ilişkiler, anlaşmalar, ortaklıklar yönünden daha olumlu bir dönemdesiniz. Daha önce gündeme gelmiş ancak sonuç alınamamış konularınız bu dönem daha olumlu bir şekilde ilerleyebilir. Hukuki konular, evliliklerde özellikle 19dan sonra anlaşmaya açık bir tutum var. Karşınızdaki kişilerden aldığınız destekler sayesinde rahatlayabilirsiniz.
Başak: 11Şubat'ta Merkürün retrodan çıkması ile, günlük işlerinizde bir takım aksaklıklar, stresler ortadan kalkabilir. Kariyerle ilgili ve kişisel konularınızda ilerleme daha rahat. Üzerinize aldığınız sorumlukları başarılı bir şekilde götürebilirsiniz. İşyerinizle ilgili bir takım teknik konuları hızlı bir şekilde halletme yolunda engeller kalkıyor. Aileniz ve kendi sağlığınız da düzene giriyor.
Terazi: 11Şubat'ta Merkürün retrodan çıkması ile, bir süredir ara verdiğiniz hobilere, kurslara, yaratıcı çalışmaları tekrar hız kazandırmanız mümkün. Çocuklarınızla da ilişkilerinizdeki dağınıklık, onların eğitimiyle ilgili beklemeler artık yoluna giriyor. Kendi keyiflerinize de yönelik daha rahat hareket edebilirsiniz. 19 dan itibaren ilişkilere ortaklı konulara karşı daha özenli olmalısınız.
Akrep: Bir süredir özel hayatınızda karışıklık yaşamanız mümkün. Özellikle banka kredilerle ilgili ya da toprak, ev mal mülkle ve babayla ilgili konularda ya da patronunuzla bir takım karışıklık çıkmış olabilir. Ancak 11Şubat'ta Merkürün retrodan çıkması ile, bu konular yoluna girmeye başlıyor. Daha önce çözümü zor görünen konularda umutlar artabilir. Yeni kararlar almanız da mümkün. Ev alım satımlarıyla ilgili de düşünceleriniz değişebilir.
Yay: 11Şubat'ta Merkürün retrodan çıkması ile, eğitimle ilgili konularda çok daha rahat kendinizi ifade edebileceksiniz. Basın medya ile ilişkiler yoğunlaşabilir. Kardeşlerinizle ilişkiler, onların bir takım işleri yoluna girebilir. Yazı, bilgisayar, haberleşme, iletişim hızlanıyor, daha çok iş üretebilirsiniz. Sosyal organizasyonlar içinde var olabilirsiniz. Eşinizin akrabalarıyla da yoğunlaşmanız mümkün.
Oğlak: 11Şubat'ta Merkürün retrodan çıkması ile, bir süredir yaşadığınız finansal karışıklıklar düzelmeye başlıyor. Anlaşmalar, işinizden gelen kazançlar, müşteri ilişkileri daha rahat yol alabilir. Babanızdan da destek almanız mümkün. Daha önce almış olduğunuz fikirlerde değişiklik yapabilir, iş hayatınızla da ilgili yeni kararları hayatınıza geçirebilirsiniz.
Kova: Son üç haftadır atağa kalktınız, kafanızdaki projeleri çözmeye çalışıyorsunuz ancak bir takım gecikmeler, karışıklıklarda yaşadınız. Artık, 11 Şubat'ta Merkürün retrodan çıkması ile, iyice düşündüğünüz projeleri yoluna koyabilirsiniz. Önünüz açılıyor, daha kararlı hareket edebilirsiniz. Canlanıp, harekete geçiyorsunuz.
Balık: Özel hayatınızla, aileniz ve eşinizle ilgili bir takım karışıklıklar ruhsal olarak etkilemiş olsa gerek. İç dünyanız karışık, endişeler ve korkular ne yapacağınızı bilememek doğru yön almanızı engellemiş ancak, 11 Şubat'ta Merkürün retrodan çıkması ile, daha rahat koşullar var. Akışta kalmalı Yeni ayı beklemelisiniz.