Sevgi ve ışıkla yazan kalemler...
Şimdi
Kağan BayraktaroğluKağan Bayraktaroğlu

Tüm evren teslim olur...

05 Mayıs 2015, Salı - 20:53
Hepinize selamlar. Bu yazıyı güzel bir haber vermek için yazıyorum.
Olumsuz duygu ve düşünceleri serbest bırakmanın hayatımız üzerinde %95 gibi çok yüksek etkisi olduğunu tüm yazılarımda ve paylaştığım videolarda anlatıyorum. Yaşamımızı yöneten bilinçli zihnimiz değil bilinçaltıdır. Ve bilinçaltınız işinize yaramayan, sizi sürekli bloke eden enerjilerle dolu olduğunda yaşamınız sürekli bir kargaşa içerisinde devam eder. Ve işin en ilginç noktası birçok insanın yaşamlarındaki problemlerin bilinçaltlarındaki bastırılmış duygu ve düşüncelerden kaynaklandığını bilmemesidir. Bu yüzden kişilerin yaşamlarındaki problemler tekrarlanarak çıkılması çok zor kısır döngüler yaratabilirler.
Lao Tzu “Sakin olan zihne tüm evren teslim olur” sözünü söylerken aslında olumsuz duygu ve düşüncelerden arınmış bir zihnin sonsuz olasılıklara açık olduğunu çok kısa ve öz bir şeklide ifade etmiştir. Hepimiz sakin bir zihne sahip olmak ve de huzurlu, mutlu yaşamlar yaşamak istiyoruz. Ancak bunu istemekle birlikte bu konuda uygulama yapmak bunun en önemli adımı. Bu konuda hemen harekete geçmek istiyorsanız etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış bir çalışmayı hemen deneyebilirsiniz. Şimdi size bu konuda biraz bilgi vermek istiyorum.
Sedona Yöntemi bireysel seanslarına ve atölyelerine ek olarak yaklaşık 10 senelik bir çalışmanın ürünü olan bir projeyi geçen ay hayata geçirme şansım oldu.. Projeyi oluşturmamın temel amacı serbest bırakma uygulamalarını çok kolay ulaşılabilir hale getirmekti. Bu hedefle yola çıkarak farklı konu başlıklarının anlatımını ve de bilinçaltı temizliği uygulamalarını içeren zihinotesi.com sitesini kurdum. Dünya’nın neresinde olursanız olun, telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan bu siteye girip, seçtiğiniz konu başlığına ait mp3 kaydını anında satın alıp dinleyerek hemen uygulama yapmaya başlayabiliyorsunuz. Ortalama 20-25 dakika olan mp3 ses kayıtlarında serbest bırakma uygulamalarıyla birlikte Sanskrit ve de Tibet’ten gelen farklı bilinçaltı temizliği uygulamaları de yer alıyor. Buna ek olarak uygulama yapılırken arka planda özel olarak üretilmiş teta ses frekansları da çalışmanın etkisini artırarak çok daha kolay uygulama yapmanızı sağlıyor. Zihinotesi.com sitesindeki tüm detayları aşağıdaki videodan izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Y_jL5uQWOJ0