Sevgi ve ışıkla yazan kalemler...
Bakkalda
Zahit BabaZahit Baba

Ruhun gençlik iksiri...

02 Mart 2013, Cumartesi - 18:00
Bizler ruhumuzu sakin ve huzurlu tutmamız için büyük enerji harciyoruz. Bedenimizin yaşlanmasını önlemek için hiç bir şey yapamıyoruz. Fakat ben bedenimizin yaşlanmasını geçiktiren maddeyi 40 sene önce buldum.
Bütün dünya sosyetesi değişik isim altında ve çok büyük paralara bunu kullanıyorlar.Tüm doktorlar ve  güzellik firmaları bunu yüksek dozda kullanıp kısa zamanda çok büyük paralar kazanıyorlar. Ve bunu kendilerinin yaptığını göstermek için bir takım operasyonlar yapıyorlar. Bunu burda yazmıyacağım kızım ve oğlum biliyorlar önceleri korktum 15 sene bekledim. Araştırdım hiç yan etkisi yok. Önce kendimde denedim sonra da eşimde. Sonra da kızım ve oğlumda... Fiziken devamlı genç kalıyor. Ama bu arada kıskançlık olmamalı.. Kıskançlık oldumu ruh dengesi bozuluyor ve  bütün güzellikler kayboluyor. Bu formul gün aşırı bir adet alınırsa altmış yaşına geldiğinde  kırk yaşında gibi görünüyor.
Ve ruh yaşlanmıyor....
Hep genç kalıyor,  onu dengesini bozmadığınız taktirde... Kendinizi  20-30 yaşında hissedeceksiniz ve her an aynı gücü ve enerjiyi taşıcaksınız.  Peki merak ettiniz değil mi?,,..
İşte ruhu genç kılacak formul...
Bu dönemde  ruhunuzun psikolojisi çok önemli. Eğer hayata küsecek derecede üzülürseniz dünyanız değişir o nedenle üzmemek üzülmemek lazım,,, Söylentilere inamayıp gözleinizle görüp kulağınızla duymanız lazım. Yaşanmış ve yaşanacak olayları sabırla karşılamak lazım. Ben geniş bir laboratuar bilgisine sahip eczacı kalfasıydım. Bir  bilim adamı bunu yayınlasa ihya olur. Şimdi bir esnaf olarak söylüyorum, kimse inanmıyor...Ama gerçek bu.. Ve hiç bir yan etkisi yok.
Sabır ve hayata gülerek bakmak... Üzülmemek ve üzmemek...
Yaşayın ve ruhunuzun gençleşmesine şahitlik edin..