Sevgi ve ışıkla yazan kalemler...
AstroTalin
Talin AğdereTalin Ağdere

Önemli bir hafta...

21 Şubat 2015, Cumartesi - 17:16
19 Şubat 2015 de Yeni Ay gerçekleşti. 20 Şubat'tan itibaren ise Mars ve Venüs (akşam saatleri) Koç burcunda ilerlemeye başlıyor. 21 inde Ay da Koç'a girince güdüsel olarak daha enerjik yerinde duramayan bir yapıya bürünüyoruz. İşlerimiz hızlanıyor, gerekli enerjiyi kendimizde bulmaya başlıyoruz. Uzun süredir kiloları da aldık. Sanırım artık bugünlerden sonra diyet, spor merkezleri yürüyüşlere daha çok vakit ayırabilecek daha hızlı kilo vermek için imkanları geliştirmek isteyeceksiniz. En azında başlangıç için birşeyler yapabilirsiniz.
Venüs/Satürn ve Jüpiter/Uranüs çok güzel açılar yapmakta. Sevdiğiniz kişilere karşı daha yakın olma ihtiyacı artmakta. İlişkilerde daha anlayışlı olmanız mümkün. Bu dönemde yapılacak çalışmaların ibret verici, insanlığa faydalı olacağını da söyleyebiliriz. Seyahatler, yabancılarla ilişkiler, eğitim fırsatları, grup çalışmaları, organizasyonlar, spor aktiviteleri, yenilikçi, geliştiren projeler söz konusu.
Hukuksal, konularda da şansınız daha iyi. Yeni felsefelere, görüşlere açıksınız. Büyüklerden, devletten, olgun kişilerin bilgilerinden faydalanabilir, destek alabilirsiniz. Hayata geçirmek istediğiniz projeler iş görüşmeleri de varsa uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Mart başında ise Venüs, Mars Jüpiter'le çok iyi açılar almak ve Uranüs'le de kavuşum yapmak için hazır olacaklar Çok ani gelişen olumlu süreçler yakalayabilirsiniz.
Ani aşklar, teklifler, yenilikler, değişimler, heyecanlı aydınlatıcı bir ay bizi bekliyor. Gelirler, kazançlar elde edebilir, büyüklerinizden yabancılardan, güçlü bilge kişilerden yardımlar alabilirsiniz. Cesur girişimci ve başlatabilme özelliklerinizi doğru kullanabilirsiniz. İyimserlik dönemi de denilebilir. Bekleyelim görelim.. Ayrıca o günleri burçlar üzerinde değerlendiririz.
Sevgiyle kalın...