Sevgi ve ışıkla yazan kalemler...
Konuk Odası
Kınar PapazyanKınar Papazyan

Okyanuslar su damlası...

26 Ağustos 2011, Cuma - 13:54
Okyanuslar ötesi gelisen  ve kendiliğinden oluşan  ve mesafede neymiş olgusunu yansıtan bir oluşumdan  bahsetmek istiyorum. Sizlerinde bildigi gibi Pariradyo,ve Pariyazarlar, uzaklikları yakinlastirdı, hatta aşılmaz denilen okyanusları su damlasına dönüştürdü..Herkesin buluştuğu ve elele verdiği birlik halinen dönüştürdü.  Bu durum bana,  insanlar birbirini gormesede, tanimasada demek ki ortamlar musait olunca bir miklantis gibi birbirini çekebileceğini gösterdi.
Yeni dostliklar, arkadasliklar en guzeli ,guzel paylasimlar olustumasini saglayan www.pariradyo.com ve www.pariyazalar.com  bunu basarabildi.
Cok kisa bir zamanda kurulan dostluklar, tabiki bunun yanisira , dost gözüküp,  altan kuyu kazmaya calisan bir takim hos olmayan durumlarlada karsilastik ama bunlar dahi Pariradyo, Pariyazarlar grubunu daha guclendirdi.
Biz Pariciler inaninki bu tur olaylari yapanlara  kizginlik dahi duymadik ,yanlizca  üzüldük. Böylesi bir dostlar meclisinde  güzellikleri paylaşırken, bir aile olustumusken, ,iste bu aciki bunun farkinda olamayislari bunun icindir ki birazcık içimi burktu...
Soruyorum kendi kendime,.
Neden
Degermiydi?
Umarim yaptiklari buna degmistir diyorum ve  ekliyorum hayat cok kisa onemli olan DOSTLUK, arkadaslik ,dürüstlük bunun anlamini bilerek, birbirimize guvenerek kimse kimsenin kalbini kirmadan ,hayal kirikligina ugratmadan yasamasini bilelim...
Ekliyorum,  dost gibi gozuken ama orda olmayanlara  hersey gonlunuzce olsun...
Okyanusları su damlasına dönüştüren  gerçek pari dostlarına ise  nice nice mutlu paylaşımlarla hep birlikte umutlu mutlu yarınlar bizle olsun.
Herşeyi mümkün kılan  ses veren  yürekli dostlar iyi ki varsınız....