Sevgi ve ışıkla yazan kalemler...
Tatlı Cadı
Lerna Kaprielyan BağdasaroğluLerna Kaprielyan Bağdasaroğlu

Noel babaya mektup...

30 Aralık 2013, Pazartesi - 11:41
Yeni , yepyeni bir 365 gün bizi bekler.  Zaman liste yapma zamanıdır ey dostlar.
Geçen senede bırakmak istediklerimiz neler? Peki yeni yıldan beklentilerimiz? Buyrun cadının listesi ;
-İki kez konser bileti alıp, son dakika satmaya mecbur kalmak  suretiyle izleme şansını kaybettiğim Bon Jovi’yi, en önde, hoplayıp zıplayıp, avaz avaz şarkılarına eşlik ederek seyretmek istiyorum.
-İki sene USA’da yaşayıp , New York’u görmeyen var mıdır? Elleri göreyim? Bu sene şeytanın bacağını kırıp gitmek istiyorum.
-On sene aradan sonra aktif iş hayatına dönmüş biri olarak, 2013’de aldığım en doğru karardan dolayı kendimi tebrik edip, işimde bir numara olmayı kafaya koydum.
-Çok uzun süredir üzerinde çalıştığım, bünyeme aykırı olan ‘’önce ben‘’diyebilmeyi bu sene başarmayı diliyorum.
- Aşkım kızımı kıskandım, İtalyanca öğrenmek istiyorum.
-İnsanların hatalarını görmezden gelerek, kendi kendime sürekli onları haklı çıkaracak bahaneler üretip içime atma huyumu geçmişte bırakıyorum. Sonunda hep sen üzülüyorsun aloooo.
-Son olarak ; hastalar şifa bulsun, çocuklar ne soğuktan nede sevgisizlikten üşümesin, kimse bir diğerini yargılamasın, yok yere insanlar ölmesin, herkes bir diğerinin hakkına saygı duysun, bari şu yüzyılda din insanları birbirine düşürmeye alet edilmesin, ayda en az bir gün yetimler, yaşlılar, yoksullar hatırlansın ve 2014 SEVGİ YILI OLSUN diliyorum.