Sevgi ve ışıkla yazan kalemler...
AstroTalin
Talin AğdereTalin Ağdere

Mutluluk ve huzur geliyor...

18 Ağustos 2014, Pazartesi - 14:15
Haftalık burç yorumları ve Aslanda Venüs/Jüpiter kavuşumu!
VENÜS/JÜPİTER Kavuşuyor!
(18 - 25 Ağustos 2014 haftalık burç yorumları)
(özellikle yükselen burcunuzu okuyun)

Daha önceden başlayan etkiyle, Aslan burcunda Pazartesi gerçekleşecek olan Venüs ve Jüpiter kavuşumu (iyicil gezegenler) keyfimizi arttırıyor. Olumlu etkilerin etkinleştiğini söyleyebiliriz. Venüs ve Jüpiter kucaklaştığında, mutluluk huzur ve tatlı ilişkiler başlar. İnsanlar birbirini daha iyi anlayabilirler. Toplantılar yapmak, etkinlikler düzenlemek, partiler, balolar, eğlence ve keyifler artar. Seyahatler yapmak hoş ve güzeldir. Hayatınıza yeni bir aşk getirmesi de olasıdır, Aşık olmak istersiniz. Lükse, pahalı giysilere, ziynet eşyalarına düşkünlük artar. Yemek içmek arzusu artabilir. İsraf ve boşa para harcatabilir. Finansal konudan bir süredir beklediğiniz maddi gelir ya da bir iş potansiyeli veya anlaşma, kontratlar iyi gelişim göstermeye başlar. Sanatsal faaliyetler artabilir, büyük organizasyonlara imza atılabilir. Spor camiası ile ilgili beklediğiniz güzel haberleri alabilirsiniz. Müzik grupları, dünyaca ünlü sanatçıların konserleri faaliyete geçebilir. Sinema ve ya dizi sektöründe güzel eserlere imzalar atılabilir. Bazı politikacıların yıldızı parlayacak, bu dönemde yücelebilirler. Bütün bunlar olurken diğer yandan hafta sonuna doğru başlayan bir etkiyle (yaklaşık Eylül'ün ilk haftasına kadar sürecek) Mars/Satürn kavuşumu etkinleşmeye başlıyor. Bir dereceye kadar zor bir süreçteyiz. Hem harekete iten hem de ilerleme zorluğu veren koşullar içindeyiz. Satürn'ün yavaşlatan, sabır gerektiren, bekleten doğası ile hızlı bir şekilde harekete geçmek isteyen, enerjik, eylemci Marsın birleşmesiyle hızlı aksiyon almakta zorlanabiliriz. Mücadele sonucu başarı elde edilebilir, hızlı başarı getirmeyecektir. Riskli işlere girişmek, meydan okumak, çok ağır sportif faaliyetler için uygun günler değildir. İnsanlar, sizi tahrik ederler, onlara daha çok tavır alabilirsiniz. Bazı şeyleri içinizde tutarsanız kendinize zarar verebilirsiniz. Çeşitli fiziksel hastalıklar ve ruhsal yangınlar doğurabilir. Sakarlık, çatışmalar, askeriye, polisiye, hırsızlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu enerjiyi, olumlu yöne yönlendirebilirsek, dikkat ve disiplin isteyen işler için olumlu şeyler de yapabiliriz. Akrepler, Boğalar, Aslanlar, Kovalar bu enerjiyle uğraşmakta zorlanabilirler.

18, 19 Ay İkizler burcunda, Zihinsel aktivitelere, eğitimle ilgili konulara, iletişime açık olduğumuz bu günlerde Merkür/Neptün karşıtlığı ve ay/Merkür, ay/neptün karesi olacak. Pazartesi sabahı daha etkin olacak bu süreçte, belirsizlik, ne istediğimizi bilememe gibi durumlardan dolayı, önemli kararlar vermekte zorlanabiliriz. Strese sözlü münakaşaya açık olabiliriz, kararsızlık olacağından, Önemli diyalogları bu zaman dilimine getirmemeye dikkat edelim. Öğleden sonra, Ay/jüpiter olumlu açısı ve Venüs-Jüpiter etkinleşiyor. Olumlu etkiler artıyor, özellikle işle ilgili görüşmeleri toplantıları öğleden sonra değerlendirmek daha hayırlı olabilir. Salı günü şaşkınlık hala devam ediyor ancak olumlu bir süreç.

20, 21, 22 ay Yengeç burcunda, duygusallık, aile konuları, muhafazakarlık, milli konular, sahiplenme duygusu artıyor. Ürkeklik ve takıntılardan aşırı korumacılıktan uzak durmalıyız. 21 Perşembe günü Merkür/Plüton üçgeni, derinlik isteyen konular için etkilidir. Yeni bilgiler öğrenmeye açıklık verir. Başkalarının üzerinde etkili olabileceğimiz gibi, başkaları da bizim hayatımda vurgulu olabilir.

23, 24 ay Aslan burcunda, keyifli, aktif, sosyal kendimize güvenen yapıda olabiliriz. Güneş Cumartesi günü Başak burcuna geçiyor. Sonbahar esintileri geliyor. Artık yavaş yavaş toparlanmaya, ihmal ettiğimiz ödevlerimizi yapmaya başlayabiliriz. Başakların işleri ön plana çıkıyor. Görev bilinci artıyor. Pazar günü aşkta şanslıyız hayatımıza giren yeni heyecanlar var. Organizasyonlar etkin olabilir, keyifli bir gün. Ancak akşam saatleri sözlerimizde kırıcı olmamaya empati kurmaya çalışmalıyız. İyi haftalar dilerim.

Ay boşlukta günleri: 20 Ağustos Çarşamba, 11.45 a kadar, 21 Ağustos 22.35 den 22 Ağustos Cuma 23.50 ye kadar (koca bir gün) 24 Ağustos Pazar 11.26 dan itibaren bütün gün. Önemli işlerinizi görüşmelerinizi bu saatlere denk getirmemeye özen gösterin.

Ateş + Öncü
KOÇ: (21 MART - 20 NİSAN) – Bu hafta venüs/jüpiter kavuşumu sizi aşktan yana şanslı kılacak. Keyiflerinize çok fazla para harcamak isteyebilirsiniz. Seyahatler, geziler, organizasyonlar içindesiniz. Çocuklarınızın da güzel etkinlikleri aşk hayatları olabilir, onları destekleyebilirsiniz. Sportif faaliyetler, para piyasaları ile iyi ilişkiler, cinsel hayatınızda önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Sanatsal faaliyetleriniz artıyor. Daha çok ön planda, sahnede ve görünür olacaksınız. Müzik, sinema, tiyatro, sahne etkinlikleriniz artabilir. Yaratıcılığınız artacağından güzel eserler çıkarabilirsiniz. Konserler, sergiler, fuar, hobisel faaliyetler yoğunlaşabilir. Sunum yapabilirsiniz. Yabancılarla, medyadan kişilerle uzaktaki akrabalarla bir arada olabilirsiniz. Kimileri ise ilişkilerinde daha ciddi beraberliklere yelken açabilirler. Evlat sahibi olmak için güzel günler, müjdeli haberlere açıksınız. Bütün bu güzellikler olurken diğer taraftan ise kafanız karışık, iş ve güçle ilgili belirsizlikler var. Sizde farkına vardınız ki, işe, güce, ruh ve beden sağlığınıza günlük yaşantınıza daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. Finansal istikrarsızlık ve psikolojik durumlardan dolayı zorlanıyorsunuz. Sabırlı olun, hazırlıklarınızı yapın ancak bekleyin bir süre sonra bazı şeyler değişebilir. Gün doğmadan neler doğar. 22Ağustos Cuma günü, annenizle ebeveynlerinizle, ailevi konularla ilgili boşluğa düşebilirsiniz, korkularınız artabilir, kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. En iyisi bugün, ev işlerini düzenleyerek, çiçek bakımı yaparak, bahçenizle ilgilenerek geçirin, dikkatinizi dağıtmış gereksiz endişelerden uzaklaşmış olursunuz.

Toprak + Sabit 
BOĞA: (21 NİSAN – 20 MAYIS) - Bu hafta venüs/jüpiter kavuşumu sizi, ailevi konularda mutlu kılıyor. Ebeveynlerle dayanışma içinde olabilir, sıcak sohbetler yapabilirsiniz. Sorunlar varsa konuşarak kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Kendinizi güçlü ve kıymetli hissedebilirsiniz. Evinize misafir ağırlayabilir, eşiniz dostlarınızla daha çok bir arada olabilirsiniz. Aşırı yemek yiyebilir, tembellik yapabilirsiniz. Eve yeni bir düzenleme getirebilir, dekorasyon çalışmalarına girişebilirsiniz. Boyama sevdasına kapılabilirsiniz. Ev tadilatı, bahçe düzenlemeleri, yeni eşyalar almak bu dönemlerde başlayabilir. Ailenizden maddi, manevi destek isteyebilirsiniz. Bunun için gururu bir kenara bırakacaksınız. Onlarda size yardımcı olmaya çalışabilir. Sezgilerinizin, maneviyatınızın da güçleneceği günler. Bütün bu güzellikler olurken diğer taraftan ise, aşk hayatınızda, çocuklarla ilişkiler konusunda kafanız karışıyor, streslisiniz. Hafta sonu ilerleyen açılarla, eşinizle, hayat ortağınızla yakın arkadaşlarınızla da çarpıştığınız günlerdesiniz. Anlaşma sağlamayı, sabırlı olmayı, gerektiğinde çekilebilmeyi bilmelisiniz. Karşınızdakileri dinlemeyi onların haklı olduğu konulara da dikkat vermeyi gereksiz sabit fikirlilikten, öfkeden uzak durmayı öğrenmelisiniz. İşbirliği içinde olamazsanız ayrılık vakti gelmiş demektir. İnce yolda ilerlerken daha yapıcı olmaya özen göstermelisiniz.

Hava + Değişken
İKİZLER: (21 MAYIS - 21 HAZİRAN) – Bu hafta venüs/jüpiter kavuşumu yakın çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirecek. Onların sizin için pervane olduğunu görecek, ve gururlanacaksınız. Komşular, kardeşlerle de iletişim olumlu yönden artıyor. İletişimin hızlanacağı, eğitim konularının yoğunlaşacağı bir dönem. Bugünlerde okul kaydınızı yaptırabilirsiniz. Çok istediğiniz başarıyı kazanabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler de hızlanabilir. Sanat okulunu tercih etmek için sınav hazırlıkları yapabilir ya da yaratıcılığınızı ortaya koyacak sonuçlar alabilirsiniz. Derginizi, kitabınızı yayına çıkarabilir, senaryonuzu satabilirsiniz. İşbirlikleri, anlaşmalar medya bağlantılı şirketler, reklamcılık ön planda. Ticari konular da güçleniyor olabilir. Geziler, turlar düzenlenebilir, gel gitler artabilir. Aşkta da şanslısınız, uzun süre birlikte olduğunuz kişiyle daha ciddi bir ilişki içine girebilir, çocukluk ya da okul arkadaşınızla karşılaşabilir aşk için içiniz kıpır kıpır olabilir. Flört hayatının tohumlarını atabilirsiniz. Kısacası başarı ve başarı sizi bekliyor. Bütün bu güzellikler olurken diğer taraftan ise, günlük işleriniz, iş hayatınızla ilgili biraz stresli ve yoğun koşuşturma içinde olabilirsiniz, toparlamak, düzenlemek zor gelebilir, sağlığa da dikkat etmeli özellikle Cuma günü gereksiz endişelerden ve kuruntulardan uzak durmalısınız. Zor bir müşteriyle de karşılaşabilir, anlaşma sağlamak için uğraşabilirsiniz.

Su + Öncü 
YENGEÇ: (22 HAZİRAN - 22 TEMMUZ) – Bu hafta venüs/jüpiter kavuşumu sizi, iş hayatıyla ilgili sevindiriyor. Müşteri ilişkileri güçleniyor. Hatırlı, iş bilir kişilerin sayesinde içinizde bulunduğunuz güç bir durumdan kurtulabilirsiniz. Evinizle ilgili bir sorununuz varsa, dostlarınız, akrabalarınız sayesinde konuya çare bulabilirsiniz. Para elinize geçebilir. Kazançlarınız artabilir. Yurt dışı bağlantılı işler, ticaret, tekstil, kuyumculuk, tasarım işleriyle ilgili daha olumlu bir süreçtesiniz. Takılar, sanatsal objeler, ithalat, ihracat işlerinde başarılı olabilirsiniz. Basın, medya sinema sektörü, sanat camiasında iseniz güçlü kişiler sayesinde kazançlar sağlayabilirsiniz. Evinize değerli bir eşya alabilirsiniz. Bu güzellikler olurken diğer taraftan ise, günlük işleriniz, iş hayatınızla ilgili biraz stresli ve yoğun koşuşturma içinde olabilirsiniz, toparlamak, düzenlemek zor gelebilir, sağlığa da dikkat etmeli özellikle Cuma günü gereksiz endişelerden ve kuruntulardan uzak durmalısınız. Bu hafta belki eğitimle ilgili konularda karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Yolculuk karmaşası veya uzaklarda yaşayan kişilerle ilgili bir takım beklemeler yaşanabilir. Deniz yollarına, fırtınalara da dikkat edin. Hafta sonundan başlayan etkiyle, Eylül'ün ilk haftasına kadar, borsa, faiz, döviz kurları, krediler gibi risk ve spekülatif getiren konulara karşı aşırı hassas olmalı, riskten uzak durmalısınız. Venüs para evindeyken aşırı güven telkin edebilir, boyunuzu aşan ödemelere harcamalara kucak açabilirsiniz. 18-20 kontrolünüz dışında gelişen olaylar olabilir akışta kalın. Cuma günü ise gün boyu önemli iş girişimlerinizi erteleyin.

Ateş + Sabit
ASLAN: (23 TEMMUZ - 23 AĞUSTOS) – Bu hafta burcunuzda gerçekleşen, venüs/jüpiter kavuşumu sizi olumlu yönden etkileyecek. Egonuzu güçlendirecek, kendinizin değerli olduğunu anlayacaksınız. Aşkı yakalıyorsunuz. Bir süredir beklediğiniz iş teklifini alacak, keyfiniz yerine gelecek. Seyahatlere çıkabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için kurslara başlayabilirsiniz. Yabancılar, medyadan kişiler, sporcularla iç içe olabilirsiniz. Halkla ilişkiler, yazışmalar, sosyal faaliyetler güçlenebilir. Yaratıcılığınız, yeteneklerinizle ön plana çıkabilirsiniz. Dış görüntünüzle ilgili değişiklikleri de yapmanız mümkün. Estetik, makyaj, saç stili, giyim kuşam önemli olabilir. Başkalarına cazibeli, çekici sempatik gözükecek, koşulları istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Başkalarına da arabuluculuk ederek, onların ilişkilerinde yardımcı olabilirsiniz. Çocuklarınızın sportif faaliyetleri eğitim başarıları da gurur kaynağınız olabilir. Çok güzel bir döneme başlıyorsunuz. Bütün bu güzellikler devam ederken, hafta sonundan başlayan etkiyle, Eylül'ün ilk haftasına kadar, evinizdeki faaliyetler yoğunlaşabilir. Ebeveynlerle ilgili konular sizi yorabilir. Büyükleriniz, babanız, özel hayatınız, iş hayatını ilgilendiren konular, kafa dağınıklığı, karışıklık sizi bunaltabilir. Aileniz içinde çok çalışmanız gerekebilir. Aile büyüklerinden birinin sağlık sorunları sizi de harekete geçirebilir. Yine de bunlarla baş edebilecek gücü bulacaksınız. Cuma günü gün boyu kontrol dışı gelişen olaylar olabilir, akışta kalmalısınız.

Toprak + Değişken
BAŞAK: (24 AĞUSTOS - 23 EYLÜL)- Bu hafta gerçekleşen, venüs/jüpiter kavuşumu sizi ruhsal yönden olumlu etkileyecek. Yurt dışından beklediğiniz bir haber gelebilir, huzur bulabilirsiniz. Uzaklarda sevdiklerinizle, aileden kişilerle ilgili hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Gizli bir sevgiliniz olabilir, platonik aşklar yaşayabilirsiniz. Eşinizi ya da ortaklarınızı ilgilendiren konularda finansal anlaşmalar için hazırlık yapabilirsiniz. Bazı şeyleri kabullenmek, kendinizi içsel olarak yenilemek çok zor olmayabilir. Değişiyorsunuz, daha önce asla olmaz dediğiniz şeylere bugünlerde artık farklı bakıyorsunuz. Aşkınlaşabilirsiniz, dua etmek, meditasyon, yoga yapmak size huzur verebilir. Huzuru yalnızlıkta bulabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekte zorlansanız bile bu dönemin de size yararı olduğunu unutmayın. Bir şeylerin hemen olmaması, beklemeniz bazı şeyleri oluruna bırakmayı öğretiyor olabilir. Bütün bu güzellikler devam ederken, hafta sonundan başlayan etkiyle, Eylül'ün ilk haftasına kadar, yakın çevreniz, kardeşiniz, basın medya, iletişim, yolculuklarla ilgili işinizi, çocuklarınızı ilgilendiren konularda bazı duraklamalar, ilerlemeyi geciktiren durumlar yaşanabilir. Eğitimle ilgili de zor bir süreçtir. Hemen olmasını istediğiniz için tükeniyorsunuz. Eğer sabırlı olup da beklerseniz iyi sonuçlar alabilirsiniz. Devlet bağlantılı da menfaatleriniz olabilir. 23 ü Cumartesi gününden itibaren fiziksel enerjinizin artmaya başladığını hissedebilirsiniz.

Hava + Öncü
TERAZİ: (24 EYLÜL - 23 EKİM) – Bu hafta gerçekleşen, venüs/jüpiter kavuşumu sizi arkadaşlıklar, dostluklar yönünden olumlu etkileyecek. Grup faaliyetleriniz başlayabilir. Arkadaşlarınızla birlikte etkinliklere katılabilirsiniz. Sosyal faaliyetler, ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Yabancı uyruklu kişiler ya da basın medya bağlantılı ekip çalışmalarına ve büyük bir organizasyona başlamanız mümkün olabilir. Toplantılarınız olumlu geçebilir. Finansal yönden para artışları beklenebilir. Kadınlardan destek alınabilir. Prestij kazanabilir, eğitmen, uzman, yabancılar, sanatçılar, büyüklerden destek alabilirsiniz. Cemiyetler, dernek, kulüpler, toplumun adına yarar sağlayan etkinlikler de olabilir. Etrafınızda sanat dünyasından kişiler, artistler, organizatörler olabilir. Bütün bu güzellikler devam ederken, hafta sonundan başlayan etkiyle, Eylül'ün ilk haftasına kadar, finansal yönden sabır göstermeniz gereken, yavaş işleyen süreçler de söz konusu olabilir. Evle ilgili harcamalarınız artabilir. Eşten, ortaktan, işten beklentileriniz, ağır giden olaylar sizi bunaltabilir. 22Ağustos Cuma günü, annenizle, patronunuzla, bayanlarla ilgili, korkularınız artabilir, güven telkin etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hafta sonu dostlarla güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Su + Sabit
AKREP: (24 EKİM – 22 KASIM) – Bu hafta gerçekleşen, venüs/jüpiter kavuşumu sizi kariyer bakımından olumlu etkileyecek. Hayatınızda etkin kişiler patronlar, yönetici konumda olanlardan güzel teklifler alabilirsiniz. Avantajlı bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Üstlerden, ortak dan menfaat gelebilir. Sanatsal konular, yaratıcılık, statünüz artıyor. Toplumun önünde görünür hale geliyorsunuz. Bayanlardan, aşkınızdan, eşinizden destek görmeniz mümkün. Çocuklarınızın da yükseldiği dönemler, her yerden her bakımdan bu dönem, maddi ve manevi kazanacaksınız. Durmaksızın elinize bir şekilde para geçebilir, şanslı olduğunuz söylenebilir, çok iyi değerlendirin. Yöneticilik pozisyonunu kapabilir, terfi edebilirsiniz. Kimileri ise evlenebilir. Aşkınızı herkese ilan edebilirsiniz. Profesyonel olduğunuzu göstereceksiniz. Bütün bu güzellikler devam ederken, hafta sonundan başlayan etkiyle, Eylül'ün ilk haftasına kadar, projelerinizi yapmakta çok hevesli olacaksınız. Girişimlerinize başlamak için aktif, dinamik hissederken, önünüze çıkan bazı engellerden ya da sizi yavaşlatan yakın çevre, kardeşler, ev hayatı, anne-babayla ilgili konular istediğiniz gibi hız almanızı engelleyebilir. Şartları zorlamak, agresyon gerginliklere sebep olabilir. Sağlığınızla ilgili bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Fiziksel enerjinizi spora, yürüyüşlere akıtmak en iyisi. Olumlu yönü ise düşüncesizce hareket etme şansınız pek yok, önünüzde bir duvar var engelleri yıkamazsınız. Kanunlara, kurallara uymak gerekiyor. Bu şartlar altında ilerlemek başarı getirecek. Hafta sonu güzel bir gün, yurt dışı bağlantılı kişilerden alınacak haberler sizi sevindirebilir.

Ateş + Değişken
YAY: (23 KASIM - 21 ARALIK) - Bu hafta gerçekleşen, venüs/jüpiter kavuşumu sizi bir çok konuda olumlu yönden etkileyecek. İş hayatı ile ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yeni iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Basın, medya bağlantılı konulardan başarı sağlayabilirsiniz. Eğitim, kurslar, akademik başarılar var. Sergiler, fuarlar, seyahatler, yolculuklar keyifli olabilir. Yurt dışında yaşayan kişilerden haber alabilirsiniz. Ticaret hayatınızla ilgili olumlu bir süreç. Sanatçılar, dünyaca ünlü kişiler, artistlerle tanışabilirsiniz. Alışılmış kalıpların dışına çıkarak hayatınıza değişiklikler getiriyorsunuz. Uzaklarda yaşayan biriyle tanışabilirsiniz, aşkı uzaklarda bulabilirsiniz. Yabancı bir şirketten iş teklifiyle de karşılaşabilirsiniz. Bütün bu güzellikler devam ederken, hafta sonundan başlayan etkiyle, Eylül'ün ilk haftasına kadar, yapmak zorunda olduğunuz konular var. Başkalarının hizmet temalarıyla yorulacaksınız. Takdir görmediğiniz gibi, hem çok yorulacak hem de kıymetiniz bilinmeyecek. Şartları zorlamayın, akışta kalın, Çocuklarınızla ve yakın çevrenizle ilgili üstünüzdeki vazifeleri bitirmeye bakın. Gerginlikleri içinize atmak, biriktirmekten kaynaklanan rahatsızlıklara da dikkat edin. Çocuklarla ilgili mikrobik enfeksiyonlarla da karşılaşabilirsiniz. Arkanızdan yapılan gizli düşmanlıklar dedikodular da mümkün olabilir. Henüz söz sahibi değilsiniz unutmayın bu yüzden ikinci planda kalmayı kabul edin. Sıra size de gelecek bekleyin. Yaşlılar, büyükler, hastanelerle ilgili uğraşlarınız da olabilir. Sezgileriniz artıyor, iç sesinizi dinleyin. Meditasyon, dua, yoga benzeri çalışmaları size huzur verecek. Hafta sonu, işle ilgili olumlu bir süreç para elinize geçebilir.

Toprak + Öncü

OĞLAK: (22 ARALIK - 20 OCAK)- Bu hafta gerçekleşen, venüs/jüpiter kavuşumu sizi finansal ve ruhsal yönden iyi etkileyecek. Çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bunun için tedavi gerekiyorsa başlayabilirsiniz. Eşinizle veya ortağınızla birlikte paylaşımlarınız varsa değerlendirebilirsiniz. Kredi başvurunuz kabul edilebilir. Kaybettiğini düşündüğünüz birtakım şeyler geri gelebilir. Eşinizin ekonomik durumu düzeliyor. Mal, mülk, toprakla ilgili menfaatleriniz artabilir. Kiranızı, kredi kartlarınızı ödeyebilir, sigortadan paranızı alabilirsiniz. Şans oyunlarından da şanslısınız. Talih kuşu size de gülebilir. Miras beklentiniz varsa bu dönem hızlanabilir. Alacaklarını tahsil edebilir. Sürpriz paralar, devletten gelen menfaatler tahvil, bono, hisse senedi gibi konularda maddi değerler artış gösterebilir. Ortaklaşa işlere girişmek açısından da uygun bir dönem. Venüs yen bölgelerle ilgili tedavileriniz de olumlu sonuçlar verebilir. Ruhsal hastalıklar varsa tedavi olma şansınız büyük, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bütün bu güzellikler devam ederken, hafta sonundan başlayan etkiyle, Eylül'ün ilk haftasına kadar, gruplar içindeki sorumluluklar sizi zorlayabilir. Ekip çalışmalarından kalabalıktan sıkılabilirsiniz. Bazı engeller, sosyal çevre ilişkileri agresyon yaşatabilir. Bazı görüş farklılıkları dostları, ailenizdeki kişileri incitebilir. Harekete geçmek istediğiniz halde bazı durumlar sizi bloke edebilir. Sabır etmek ve biraz daha beklemek gerekir. Hafta sonu ise, finansal kazançlar var. Şans oyunları oynayabilirsiniz.

Hava + Sabit
KOVA: (21 OCAK - 19 ŞUBAT) – Bu hafta gerçekleşen, venüs/jüpiter kavuşumu sizi bir çok konuda olumlu yönden etkileyecek. Ortaklarınızla nihayet anlaşmaları gerçekleştirebilirsiniz. Karşılıklı şartları iyi değerlendirerek, anlaşarak istediğiniz gibi sonuçlar alabilirsiniz. Sanatsal projelerde, organizasyon işlerinde, büyük patronlar, yöneticilerle, basın medya bağlantılı kişilerle yeni projelere girişebilirsiniz. Marka olmuş ya da işinin ustası kişilerle çalışmak size olumlu yansıyabilir. Evlilik teklifi alabilirsiniz. Çok yakın bir ilişki yaşayabilirsiniz. Her türlü ilişkiniz çok iyi olacak. Daha önce sanat camiasından kişilerle güzel işler yapabilirsiniz. Yabancılar ya da yurtdışında yaşayan kişiler ya da farklı mezhepten birileriyle birlikte olabilir, aşk yaşayabilirsiniz. Önceden kırgın olduğunuz kişilerle de barışıyorsunuz. Çok olumlu bir dönemdesiniz. Eşinizle ya da karşınızdaki kişilerle her şekilde uzlaşmacı bir tavır sergileniyor. Bütün bu güzellikler devam ederken, hafta sonundan başlayan etkiyle, Eylül'ün ilk haftasına kadar, kariyerde hızlı geçişler yapmak isteyeceksiniz. Girişim cesareti, yüksek motivasyon ve hırs vardır. Ancak başarıya ulaşmak için her zamankinden daha çok çalışmak, bazı engelleri aşmak gerekebilir. Kararlılık ve işe odaklanmak gerekir, bunlar gerçekleştiğinde başarı da artacaktır. Hafta sonu, ilişkiler güçleniyor.

Su + Değişken

BALIK: (20 ŞUBAT - 20 MART) – Bu hafta gerçekleşen, venüs/jüpiter kavuşumu sizi bir çok konuda olumlu yönden etkileyecek. İş hayatı ile ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Günlük işleriniz artık daha rahat ilerleyecek. Yakın çevrenizden, birlikte çalıştığınız kişilerden yardımlar destekler alıyorsunuz. Yeni teknikleri hayata geçirebilirsiniz. Şimdiye kadar bekleten, resmi daireleri ilgilendiren işleriniz de yoluna girecek. Sağlıkla ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Kilo almamaya diyetinize de dikkat etmelisiniz. Tatlı tüketimini azaltın. Yanınızda çalışan hizmetlilerden fayda görebilirsiniz. Evcil hayvan satın alabilirsiniz. İş yerinde kolay adapte olabilirsiniz. Bütün bu güzellikler devam ederken, hafta sonundan başlayan etkiyle, eğitim hayatınızda yapmak istediğiniz konular var. Yolculuk hazırlıkları içinde olabilirsiniz. Hukuki konularla ilgili eylemler içinde olabilirsiniz. Kanunlar, devlet, mahkemelerle ilgili konularınız yoğunlaşabilir. Ancak sabırlı olmak gerekiyor. Farklı kültürlerden kişilerle bir arada olabilirsiniz. İnançlarınızı kendi hayat görüşlerinizi, başkalarına kabul ettirmeye çalışmamalısınız. Eğitimle ilgili konularda sınavlarda mücadeleci bir durum söz konusu olabilir. Hafta sonu işle ve sağlıkla ilgili iyi sonuçlar alabilirsiniz.