Sevgi ve ışıkla yazan kalemler...
Gönül Teli...
Aleks TataryanAleks Tataryan

"Hal bi tuhaf" hallerdeyim...

05 Mart 2014, Çarşamba - 18:22
Evli olmak zor bir şey ama hayatını biriyle paylasmak çok güzel bir duygu. Beraber büyümek, karşılıklı etkileniyorsun. Farklı iki insan birarada. Önemli olan hep bir ortak nokta bulabilmek.
Aynı şeylerden heyecanlanmayı öğreniyorsun, bazen kendini, onun için geliştiriyorsun ve onun büyümesini görmek, heyecan verici olabiliyor.
Her iki insan da büyüyor ve değişiyor.Bu aynı zamanda da zor olan kısmı...
Büyümek ve birbirimizden uzaklaşmak diğerini önemsemeden değişmek, bazen kafamın içinde onunla konuşuyorum. Tartışmaları düşünüyorum.Söylediği bir şeye karşın kendimi savunuyorum.Defalarca düşünüyorum.Bir şeyi kaybetmenin nasıl olduğunu kaybedmeyen başkası bilemez. Asl olan konuşabilmek, anlamaya çalışmak.
Hayat sana öğretiyor, öğreniyorsun.Herkes yaşam olarak aynı çizgide değil ve buda bir kusur değil.Zaten geçmiş kendimize anlatıp durduğumuz hikayelerden ibaret...
Sevgilimin kulağıma eğilip fısıldamasını seviyorum, komik düşüncelerini bana söylemesini.Herşey hakkında bir fikri olmasını, beraber attığımız kahkahaları, beraber uyumayı, sarılmayı, onu öpmeyi çok seviyorum.
Ha bir de dünyaya bakış şeklini seviyorum.
Bazen onun gözlerinden dünyayı görebildiğim için cok şanslıyım, diyorum kendime. Hatta bunu ona da soylemeliyim.
Aşık olan herkes bıraz kaçıktır. Yapılacak en çılgınca seylerden biri aşık olmaktır.
Deliliğin toplumca kabul gören hali kısaca 'hal bi tuhaf' hallerdeyim, hallerdesin, hallerdeler