Sevgi ve ışıkla yazan kalemler...
Bakkalda
Zahit BabaZahit Baba

Elmalı şekere kandık..

20 Aralık 2013, Cuma - 10:02
Biz doğduğumuzda yalnız doğarız bizi oyuncak gibi severler biraz büyüyünce sevgi zorunluğa dönüşür. Bunu biz istedik biz yaptık derler artık tacizler başlar başın ağrır ağlarsın konuşamadığın için farklı seslerle şikayetini dile getirmek istersin anlamazlar yalancı memeyi reçel veya başka bir tatlıya batırıp ağzına verirler seni susturmaya çalışırlar.
Sen onların isteğiyle yaratılmadığın için seni sevdiklerinden  dişlerin çıkar ağlarsın, anlamaz gazın var diye senin sırtını kaşırlar. Susman için susmazsın sen canın yandığı için onlar bir anlık zevck için seni onlar susturmaya çalışırlar yine bal reçel elma şekeri vs seni sustururlar.
Okula başlarsın artık seni  sevmekten öte mecburiyet ten sana bakmaya çalışırlar sen bu durumdan memnun olmazsın. İlk okulu bırakıp çalışmaya başlarsın o zaman onlar için sen süpersin sen tek sin kardeşlerine bakarsın anneni çalıştırmazsın ama o o çocukları seni sömürür. Mülk sahibi olmanı engeller çalışırsın çalışırsın evlenirsin çocukların olur  çocukların seni bir hiç olarak görmeye başlar. Sen artık sonları oynuyorsun...
Doğduğun gibi yalnız gidiyorsun..

Allah"a emanat olun...